Oferty pracySerwisant Obrabiarek CNC
Serwisant Obrabiarek CNC Gdańsk (pomorskie)
Serwisant Obrabiarek CNC Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 20 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - stabilnej i renomowanej firmy mającej centralę w Gliwicach, zajmującej się dystrybucją i serwisem obrabiarek CNC jednego z wiodących światowych producentów tych maszyn w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów do pracy na terenie Gdańska i woj. pomorskiego na stanowisko:

Serwisant Obrabiarek CNC

Miejsce pracy: Gdańsk, obszar woj. pomorskiego

Nr ref. SCNC/1001

Poszukujemy doświadczonego serwisanta lub pracownika z działu UR firmy produkcyjnej do pracy serwisowej w regionie woj. pomorskiego.

Najważniejsze obowiązki:

  • instalacja oraz montaż i uruchomiania obrabiarek CNC u klientów,
  • diagnostyka i naprawa obrabiarek,
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne zakresu: automatyki, mechaniki, elektroniki,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w naprawach obrabiarek CNC (w serwisie bądź dziale utrzymania ruchu),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w swoim regionie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 stycznia 2020)