Oferty pracyCieśla Zbrojarz Norwegia
Cieśla Zbrojarz Norwegia Bergen (Norwegia)
Cieśla Zbrojarz Norwegia Bergen (Norwegia) Aplikuj Opublikowano 20 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Obecnie poszukujemy zbrojarzy, cieśli konstrukcyjnych oraz cieśli szalunkowych

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rysunku technicznego
  •  doświadczenie zawodowe jako cieśla lub zbrojarz

Oferujemy:

norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
205-230 (NOK) za godzinę Brutto, z czasem wynagrodzenie wzrasta
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie - koszt: ok. 5000 Nok miesięcznie

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 stycznia 2020)