Oferty pracyElektryk Holandia
Elektryk Holandia Amsterdam (Holandia)
Elektryk Holandia Amsterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 20 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Holandia: Haga (okolice) oraz Utrecht
Długotrwała umowa na warunkach holenderskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Montaż instalacji elektrycznych.
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych).
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów.

Wymagania:
Minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym minimum B1

certyfikat VCA - w przypadku braku certyfikatu pracodawca pomaga go uzyskać
aktualne uprawnienie SEP

Oferujemy:

holenderska umowa i pełne świadczenia socjalne.
14 Euro Brutto za godzinę, nadgodziny dodatkowo płatne
Jeśli kandydat chce korzystać z zakwaterowania pracodawcy oraz samochodu firmowego stawka za godzinę pracy wynosi 12,5 Euro Brutto

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 stycznia 2020)