Oferty pracyProject Manager - Step Records
Project Manager - Step Records Merch Logistic Sp. z o.o. Opole (opolskie)
Project Manager - Step Records Merch Logistic Sp. z o.o. Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 21 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Step Records to jedna z największych wytwórni płytowych działających na polskim rynku wydawniczym specjalizująca się w muzyce hip-hop. Siedziba firmy  Step Records mieści się w Opolu jest to  znana marka w kraju, jak i za granicą. Firma skupia wokół siebie wielu muzyków polskiej sceny hip-hopowej. Albumy, wydawane i dystrybuowane przez Step Records mogą pochwalić się wielomilionową oglądalnością klipów, świetną promocją oraz statusami złotych i platynowych płyt. Wydawaliśmy takich artystów jak m.in.: Chada, Bro, Popek, Zbuku, MATHEO, PAWBEATS, PIH, WŁODI. Step Records składa się z kilku mniejszych firm, którym podlegają m.in. różne marki odzieżowe, sklep internetowy preorder.pl czy największy kanał muzyczny YouTube w Polsce.

Do naszego zespołu potrzebujemy osoby na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac związanych z obsługą Social Mediów,
  • prowadzenie projektów, w tym tworzenie harmonogramu prac, prowadzenie dokumentacji, monitorowanie budżetu, współpraca z artystą,
  • projektowanie i usprawnianie procesów, stały pomiar postępu prac, zarządzanie zmianami i ich wpływem na cały projekt,
  • planowanie zasobów potrzebnych do realizacji powierzonych zadań wraz z rozdzieleniem zadań i ich delegowaniem,
  • kontrola standardów pracy oraz komunikacji przy projekcie,
  • wspieranie zespołu i wyznaczanie kierunku działania,
  • poszukiwanie nowych artystów do projektów i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,
  • raportowanie i prezentowanie artystom postępu projektu, na bazie posiadanych tabel rozliczeniowych i przyjętego harmonogramu,
  • opracowywanie planu strategii marketingowej dla nowych produktów w celu zwiększenia sprzedaży,
  • monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych,
  • nadzór nad bieżącymi pracami wytwórni oraz koordynacja działań artysty i osób pracujących dla wytwórni,
  • współpraca z innymi działami w firmie w kwestiach produktowych i marketingowych,
  • utrzymywanie kontaktu z agencjami reklamowymi i kontrahentami w zakresie bieżących działań marketingowych,
  • nadawanie działaniom wytwórni wizji, kierunku oraz planowanie rozwoju,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

 Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość polskiej sceny hip-hopowej,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu Social Mediów oraz chęć nauki w tym kierunku,
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),
  • mile widziana dobra znajomość rynku odzieży streetwear,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz koordynowania przedsięwzięć o wysokim stopniu złożoności,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość elastycznego czasu pracy,
  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w pewnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w energicznym i otwartym zespole,
  • narzędzia pracy: komputer, internet mobilny, telefon służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty:

CV

List motywacyjny

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Step Records Sp z o.o. z siedzibą w Opolu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Step Records Sp z o.o. z siedzibą w Opolu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: wtorek, 21 stycznia 2020)