Oferty pracyKierowca CE – plandeka – porty lotnicze – międzynarodówka!
Kierowca CE – plandeka – porty lotnicze – międzynarodówka! Wrocław (dolnośląskie)
Kierowca CE – plandeka – porty lotnicze – międzynarodówka! Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 21 stycznia 2020, do końca 1 dzień

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – plandeka – porty lotnicze – międzynarodówka!

region zatrudnienia: Heidelberg, Badenia Wirtembergia

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie pojazdu typu zestaw ciągnik siodłowy + naczepa typu plandeka

  • zaopatrywanie portów lotniczych w całej Europie

  • komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • praca stała, 4/1 – do wyboru przez kierowcę

  • pracę w rzetelnej i dobrze prosperującej firmie

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • wynagrodzenie na niemieckiej umowie o pracę wynosi:
    2050 € brutto oraz dodatkowo 30 € diety od poniedziałku do
    piątku.
    Szacunkowe wynagrodzenie netto z dietami wynosi
    Dla 1 klasy podatkowej: 2050 €
    Dla 3 klasy podatkowej: 2250 €

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • 24 płatnego urlopu wypoczynkowego

Wymagamy:

  • prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

  • doświadczenia jako kierowca CE

  • komunikatywną znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • podstawowy ADR

  • zaświadczenie o niekaralności

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

(Data aktualizacji: wtorek, 21 stycznia 2020)