Oferty pracyKierowca C+E, Kassel - 2400 € Netto
Kierowca C+E, Kassel - 2400 € Netto Wrocław (dolnośląskie)
Kierowca C+E, Kassel - 2400 € Netto Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 21 stycznia 2020, do końca 1 dzień

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowca  C+E, Kassel - 2400 € Netto

region zatrudnienia: Turyngia

Opis stanowiska:

  • firma posiada różne przyczepy i naczepy, głównie tandemy BDF MAN TGX Jumbo + wózek widłowy.

  • towary spedycyjne większych rozmiarów

  • trasy krajowe, dalekobieżne

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • praca stała, od poniedziałku do piątku, weekendy wolne

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • szacunkowa kwota netto wynosi 2200-2400 € netto, w zależności od klasy podatkowej

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • 25 dni urlopu

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,

  • doświadczenia jako kierowca CE

  • swobodna komunikacja w języku niemieckim

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 309, 500 800 596 oraz 0048 500 800 713

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

(Data aktualizacji: wtorek, 21 stycznia 2020)