Oferty pracyKierowca kat. C+ E – 2250 € -plandeka
Kierowca kat. C+ E – 2250 € -plandeka Wrocław (dolnośląskie)
Kierowca kat. C+ E – 2250 € -plandeka Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 21 stycznia 2020, do końca 1 dzień

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowca  kat. C+ E – 2250 € -plandeka

region zatrudnienia: Badenia Wirtembergia, okolice Fryburga

Opis stanowiska:

  • prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy plus plandeka typu MEGA

  • przewóz towaru na paletach

  • jazda głównie po trasach dalekobieżnych po Niemczech

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę stałą

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej

  • niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • wynagrodzenie na umowie początkowo 2250 € brutto + diety 24 € netto za dzień

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld

  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy

  • doświadczenia jako kierowca CE najlepiej na plandece mega lub przyczepie niskopodwoziowej

  • podstawowej znajomości języka rosyjskiego, angielskiego lub niemieckiego

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 , 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

(Data aktualizacji: wtorek, 21 stycznia 2020)