Oferty pracyOperator maszyn CNC – darmowe zakwaterowanie
Operator maszyn CNC – darmowe zakwaterowanie Mondi Polska Austria (Austria)
Operator maszyn CNC – darmowe zakwaterowanie Mondi Polska Austria (Austria) Aplikuj Opublikowano 21 stycznia 2020, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o. o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator maszyn CNC – darmowe zakwaterowanie

Miejsce pracy: Austria

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • wykształcenie zawodowe
  • zdolności manualne i dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w zakresie programowania maszyn
  • posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania niezależności – mile widziane

Opis stanowiska:

  • obsługa oraz ustawienie maszyn CNC
  • kontrola jakości gotowych części
  • zgłaszanie usterek oraz naprawa mniejszych usterek
  • praca na podstawie dostarczonej dokumentacji
  • koordynacja przepływu materiałów do kolejnego stanowiska pracy
  • praca w grupie
  • dbałość i konserwacja środków produkcji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na austriackich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • 13 i 14 wypłata (dodatki świąteczne oraz urlopowe)
  • Opłacone i zorganizowane zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

(Data aktualizacji: wtorek, 21 stycznia 2020)