Oferty pracyKierownik Działu Handlu (branża spożywcza)
Kierownik Działu Handlu (branża spożywcza) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie)
Kierownik Działu Handlu (branża spożywcza) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 21 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem współpracy na stanowisku:

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLU

Opis stanowiska:

  • współpraca z klientami i kontrahentami

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert sprzedażowych,

  • monitorowanie rynku,

  • koordynacja i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji według potrzeb klientów przy współpracy z pozostałymi działami firmy,

  • nadzór i koordynacja realizacji umów,

  • udział w targach, wystawach i konferencjach,

  • monitorowanie i ocena efektywności prowadzonych działań marketingowych,

  • analiza trendów rynkowych, bieżące raportowanie wraz z wnioskami i propozycjami rozwiązań mogącymi przynieść przewagę konkurencyjną,

  • kształtowanie wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy w dziale handlowym na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjność i samodzielność w realizacji zadań,

  • doskonała organizacja pracy i umiejętność dostosowania się do bieżących potrzeb,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana praktyka w negocjacjach handlowych

  • aktualne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Oferta pracy stałej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: wtorek, 21 stycznia 2020)