Oferty pracyMagazynier (KNM/01/17)
Magazynier (KNM/01/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Magazynier (KNM/01/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 23 stycznia 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier

Miejsce pracy: Chorzów

Oferujemy:

  • Stawkę podstawową + premię frekwencyjną.
  • Ciepłe posiłki i ciepłe napoje dla każdego pracownika.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie z jogurtami firmy Danone.
  • Kompletacja zamówień do wysyłki.
  • Pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem.
  • Układanie opakowań na paletach.
  • Zliczanie towaru.
  • Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna ( z aktualnymi lub nieaktualnymi badaniami lekarskimi).
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Sumienność, dokładność, staranność.

Dodatkowe informacje:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz!
  • Nie wymagamy doświadczenia.
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra Zagórska

668-620-176

(Data aktualizacji: czwartek, 23 stycznia 2020)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)