Oferty pracyPracownik/ca magazynu bez znajomości języka
Pracownik/ca magazynu bez znajomości języka Buggingen (Niemcy)
Pracownik/ca magazynu bez znajomości języka Buggingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 23 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik/ca magazynu bez znajomości języka

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen - 79426 / Eschwege - 37269

Zakres obowiązków:
- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:
- niewymagana znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt

Oferujemy:
- praca również dla par
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- stawka godzinowa 9,96 euro brutto + 15 euro netto diety dziennej
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

(Data aktualizacji: czwartek, 23 stycznia 2020)