Oferty pracyMonter izolacji termicznej / Blacharz
Monter izolacji termicznej / Blacharz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie)
Monter izolacji termicznej / Blacharz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 23 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszych klientów, firm działających w branży izolacyjnej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ

 Zakres obowiązków:

Praca na zakładach chemicznych, cukrowniach, fabrykach: montaż i demontaż izolacji ciepłochronnych na rury (wełna, łupki), zakładanie blachy. Mile widziana znajomość izolacji zimnochronnych (Armaflex).

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  (mile widziane na kontraktach zagranicznych).
  • Dobra znajomość izolacji ciepłochronnych i mile widziana zimnochronnych.
  • Doświadczenie w pracy z blachą.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz posiadanie auta na wyjazd.
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS/ KRUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy).

 Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (minimalne wynagrodzenie miesięczne przy 35 h pracy wynosi 8000 zł netto).
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Dofinansowanie kosztów zjazdów do Polski co 3 miesiące w wysokości 220 €, kilometrówkę dla osób zmotoryzowanych.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej,
Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: czwartek, 23 stycznia 2020)