Oferty pracyTłumacz języka angielskiego i francuskiego
Tłumacz języka angielskiego i francuskiego Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Tłumacz języka angielskiego i francuskiego Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2020, do końca 1 dzień

SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Od ponad 25 lat pomagamy przedsiębiorstwom w budowaniu relacji z klientami bez względu na język, kulturę czy sposób komunikacji.
Obecnie poszukujemy tłumaczy języka angielskiego i francuskiego do pracy stałej w jedynym w Polsce oddziale firmy w Bydgoszczy.

Twoje zadania:
- tłumaczenie tekstów w kombinacji językowej EN-PL, FR-PL
- korekta przetłumaczonych tekstów
- koordynacja linii tłumaczeniowej – zarządzanie kontem obejmujące planowanie pracy, kontakt z tłumaczami zewnętrznymi i zlecanie im zadań, pobieranie/odsyłanie plików itp.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- aktywny udział w projektach międzynarodowych
- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
- prywatną opiekę medyczną
- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)
- dofinansowanie do karty Multisport

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w tłumaczeniach z języka angielskiego i francuskiego (technicznych, marketingowych)
- znajomości narzędzi CAT
- doświadczenia w zarządzaniu projektami

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim na adres: recruitment.cee @ sdl.com
Temat maila: Tłumacz etatowy EN/FR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na obu dokumentach: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SDL Sp. z o.o. w Bydgoszczy ul. Fordońska 246 dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie zrozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych uraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO").Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych SDL plc z siedzibą w Maidenhead, New Globe House, Vanwall Business Park, Vanwall Rd, Maidenhead SL6 4UB, UK, do celów związanych z procesem rekrutacji. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy SDL plc tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia.”

(Data aktualizacji: piątek, 24 stycznia 2020)