Oferty pracyElektryk - szafy sterownicze
Elektryk - szafy sterownicze Linz (Austria)
Elektryk - szafy sterownicze Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk - szafy sterownicze

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- podłączanie i montaż szaf sterowniczych
- praca z rysunkiem technicznym
- podłączanie maszyn przemysłowych

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w zakresie elektryki przemysłowej
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- czytanie rysunku

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

(Data aktualizacji: piątek, 24 stycznia 2020)