Oferty pracyMagazynier z certyfikatem na wózki widłowe boczne (Tilburg)
Magazynier z certyfikatem na wózki widłowe boczne (Tilburg) Tilburg (Holandia)
Magazynier z certyfikatem na wózki widłowe boczne (Tilburg) Tilburg (Holandia) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2020, do końca 1 dzień

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się składowaniem i dystrybucją produktów z siedzibą w Tilburg (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy.

Oferujemy

• Dla osób, które ukończyły 21 lat i więcej, wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 11, 08 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe.

• Zatrudnienie na dłuższy okres czasu, holenderska umowa o pracę

• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu

• Opieka polskojęzycznych koordynatorów

• Cotygodniowe wynagrodzenie (płatne na konto)

• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (w pełni wyposażone)

• Możliwość korzystania z transportu służbowego

Obowiązki

• Prace magazynowe (np. zbieranie zamówień, pakowanie)

• Obsługa wózka widłowego / bocznego

• Praca na 1-wszą bądź 2-gą zmianę

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Uprawnienia na wózki widłowe boczne

• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa (Polityka Prywatności)

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: piątek, 24 stycznia 2020)