Oferty pracyKontroler/ka jakości (Gyor, Węgry)*PRACA DO PRZYUCZENIA
Kontroler/ka jakości (Gyor, Węgry)*PRACA DO PRZYUCZENIA Gyor (Hungary)
Kontroler/ka jakości (Gyor, Węgry)*PRACA DO PRZYUCZENIA Gyor (Hungary) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2020, do końca 1 dzień

AP GRUPA  (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla polskiej firmy zajmującej się kontrolą jakości / sortowaniem części samochodowych, poszukujemy kandydatów do pracy przy kontroli jakości.

Miejsce pracy: Gyor, Węgry

PRACA DO PRZYUCZENIA, RÓWNIEŻ DLA PAR

Oferujemy

• Miesięczna wynagrodzenie netto wynosi: 1130 Euro (osoby posiadające komunikatywną znajomość języka niemieckiego otrzymują 88 Euro netto miesięcznie, dodatku)
• Osoby używające własnego auta na dojazdy do i z pracy na miejscu, otrzymują 132 Euro/netto dodatku + zwrot kosztów dojazdów
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (8 Euro netto/godz)
• Praca dla polskiego pracodawcy w oparciu o umowę zlecenie
• Wypłaty co miesiąc (możliwość pobierania zaliczek)
• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe (w pełni wyposażone)
• BEZPŁATNY transport służbowy
• Pracodawca opłaca przejazd z Polski do Węgier

Obowiązki

• Kontrola jakości części samochodowych głównie foteli samochodowych i tylnych kanap – sprawdzanie różnych funkcji np. siłę z jaką trzeba wyciągnąć nagłówek oraz  sprawdzanie w jaki sposób zostały zapakowane części do wysyłki.
• Inne prace z tym związane
• Praca na 3 zmiany
• Praca do przyuczenia

Wymagania

• Umiejętność pracy z zespole
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

•  Mile widziane osoby z własnym autem

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa s.c. w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa s.c. z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa (Polityka Prywatności)

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami

(Data aktualizacji: piątek, 24 stycznia 2020)