Oferty pracyPracownik magazynowy
Pracownik magazynowy STIP UNITED sp. z o.o. Koszajec (mazowieckie)
Pracownik magazynowy STIP UNITED sp. z o.o. Koszajec (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2020, do końca 1 dzień

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Miejsce pracy: Koszajec

Opis stanowiska

  • Operowanie wózkiem widłowym,
  • Załadunki i rozładunki towarów,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Inne czynności magazynowe zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Zaangażowanie w powierzone zadania

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Pracę od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

PRZEŚLIJ SWOJE CV LUB ZADZWOŃ DO NAS:

e-mail: k.daniel@stipunited.com

tel. 602159200

(Data aktualizacji: piątek, 24 stycznia 2020)