Oferty pracyMechanik - serwisant
Mechanik - serwisant Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lier (Belgia)
Mechanik - serwisant Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lier (Belgia) Aplikuj Opublikowano 27 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz  naczep, posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestującej w szkolenia pracowników -poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik - serwisant

Miejsce pracy: Lier

mechanik serwisant

Opis stanowiska:

  • praca w dziale serwisu posprzedażowego
  • osoba zatrudniona będzie się zajmować zgłaszanymi przez klienta usterkami i wadami pojazdów w okresie posprzedażowym : autobusów, naczep, ciężarówek, cystern.
  • wraz z zespołem mechaników/elektromechaników naprawy obejmują usuwanie usterek:  elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych, dostrojenia silników i hamulców, dostrojenia układów hydraulicznych, wymiany łożysk kulkowych i innych części mechanicznych
  • praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. roczne
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość mechaniki pojazdowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 14,66-15,00 €/h brutto
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4283 - 4383 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2320 - 2374 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy
  • opiekę koordynatora
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy płatne przez pracownika 80€/tydz
  • belgijskie ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • płatne święta
  • termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 786 865 894

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 stycznia 2020)