Oferty pracyMechanik / Tokarz
Mechanik / Tokarz CAN-PACK S.A. Orzesze (śląskie)
Mechanik / Tokarz CAN-PACK S.A. Orzesze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 4 lutego 2020, do końca 1 dzień

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik / Tokarz

Nr. Ref. M/ORZ/2019

Miejsce pracy: Orzesze

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola pracy urządzeń wg harmonogramu oraz diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń,
  • wykonywanie prac warsztatowych zleconych przez przełożonego,
  • wykonywanie zadań w ramach przeglądów i remontów,
  • przezbrajanie urządzeń linii produkcyjnych,

Wymagania:

  • wykształcenie min. Zawodowe o profilu ślusarz, mechanik itp.,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) - po roku na czas nieokreślony,
  • pracę pod opieką doświadczonego pracownika-mentora,
  • stały grafik pracy,
  • dofinansowanie do wczasów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • możliwość poszerzania wiedzy, ciągłego rozwoju zawodowego i awansu.

Kandydatom spoza Śląska oferujemy pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego klikając na przycisk "Aplikuj".

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

CP GLASS S.A. z siedzibą w  Krakowie oddział huta Szkła „Orzesze” ul. Gliwicka 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieście w Krakowie, XI  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032689, NIP: 8690003226, Regon: 001401971, kapitał zakładowy równy wpłaconemu wartość 50 099 340.00 PLN

(Data aktualizacji: wtorek, 4 lutego 2020)