Oferty pracyPracownik Działu Administracji i Wsparcia Sprzedaży
Pracownik Działu Administracji i Wsparcia Sprzedaży Gliwice (śląskie)
Pracownik Działu Administracji i Wsparcia Sprzedaży Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 5 lutego 2020, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Administracji i Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. PAS/1602

Najważniejsze obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klienta w języku niemieckim,
  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień i procesu sprzedaży,
  • sporządzanie dokumentów: sprzedażowych, transportowych, magazynowych,
  • dbanie o odpowiedni wizerunek działu,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale: obsługi klienta, sprzedaży, logistyki, zakupów, administracji,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę dającą bieżący kontakt z językiem niemieckim,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnym otoczeniu,
  • szeroki pakiet benefitów.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

(Data aktualizacji: środa, 5 lutego 2020)