Oferty pracyCukiernik Finlandia
Cukiernik Finlandia Helsinki (Finlandia)
Cukiernik Finlandia Helsinki (Finlandia) Aplikuj Opublikowano 7 lutego 2020, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy Finlandii

Miejsce pracy: Valkeakoski

Poszukujemy kandydatów którzy:

- znają język angielski
- mają doświadczenie na stanowisku cukiernika

Obowiązki:
produkcja wyrobów cukierniczych według receptury
obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych i ciastkarskich
wytwarzanie elementów dekoracyjnych wyrobów cukierniczych
organizowanie własnego stanowiska pracy

Oferujemy:

  • długotrwała fińska umowa o pracę
  •  wynagrodzenie 11.66 €/h  brutto + premia zazmianę wieczorną 1,74 €/h
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 200 Euro
  • składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Cukiernik Finlandia"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

(Data aktualizacji: piątek, 7 lutego 2020)