Oferty pracyTokarz CNC
Tokarz CNC Buchen (Niemcy)
Tokarz CNC Buchen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 lutego 2020, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swoich Niemieckich partnerów stale poszukuje kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC

Miejsce pracy: Niemcy – Buchen

Zakres obowiązków:
- obsługa tokarek CNC z oprogramowaniem Fanuc
- mile widziana umiejętność programowania
- stawka: 13,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie zawodowe
- wymagana znajomość języka niemieckiego
- gotowość pracy na zmiany
- samodzielność

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

(Data aktualizacji: środa, 12 lutego 2020)