Oferty pracyPracownik hali - Katowice
Pracownik hali - Katowice Katowice (śląskie)
Pracownik hali - Katowice Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2020, do końca 1 dzień

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem na europejskim rynku budowlanym, poszukujemy pracowników na stanowisko pracownik hali. Dołączenie do zespołu da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Miejsce pracy: Katowice

Oczekujemy:
• Łatwości w nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole.
• Entuzjazmu i chęci do pracy.
• Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.
• Zaangażowania.
• Dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:
• Wykładanie, przekładanie towaru.
• Dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu budowlanego

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o UZL.
• Pracę w elastycznym grafiku (min. 130 h w miesiącu).
• Stawkę godzinową: 17,30 zł brutto/h.
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Pracę w kilkunastoosobowym zespole.
• Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.
• Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.
• Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @ lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 44 51 oraz 71 750 44 52
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

(Data aktualizacji: piątek, 14 lutego 2020)