Oferty pracyMonter fasad (PMF/03/20)
Monter fasad (PMF/03/20) Weegree Liege (Belgia)
Monter fasad (PMF/03/20) Weegree Liege (Belgia) Aplikuj Opublikowano 17 lutego 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter fasad

Miejsce pracy: Liege

 Opis stanowiska:

  • Montaż płyt fasadowych (bardage) typu Trespa na budynkach przemysłowych typu hale, biurowce, supermarkety itp.
  • Montaż płyt warstwowych z materiałem izolacyjnym.
  • Montaż izolacji na dachach płaskich oraz hydroizolacji bitumicznej PVC, TPO.

 Co oferujemy:

  • Stawkę 15,30€ -16,33€ brutto/h (w zależności od doświadczenia).
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

 Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku montera fasad.
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka francuskiego.
  • Umiejętność obsługi podnośników koszowych oraz wózków widłowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 77 543 18 52, +48 735 969 230.
  • Praca od zaraz!
  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

(Data aktualizacji: poniedziałek, 17 lutego 2020)
inne

oferty pracodawcy

40724 Hilden (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Waregem (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Bullingen (Belgia)