Oferty pracySalowa
Salowa STIP UNITED sp. z o.o. Rzeszów (podkarpackie)
Salowa STIP UNITED sp. z o.o. Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2020, do końca 1 dzień

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771. poszukuje osób do pracy na stanowisko: Salowa

Zadania na stanowisku:

- utrzymanie czystości miejsca pracy – szpitala
- dezynfekcja urządzeń medycznych oraz pomieszczeń w obszarze sal chorych i bloków operacyjnych
- segregowanie i zbieranie bielizny oraz transportowanie jej do miejsca określonego przeznaczenia
- pomoc przy obsłudze pacjentów

Oczekujemy:

- dobrej sprawności fizycznej
- chęci do pracy
- odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań

Gwarantujemy:

- Pracę od zaraz
- Zatrudnienie w oparciu o umowę
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wyślij swoje Cv lub zadzwoń:

k.rudna@stipunited.com

730880768

(Data aktualizacji: wtorek, 17 marca 2020)