Oferty pracyOperator CNC – Blisko Granicy | Flöha (okolice Drezna) | 1670 – 2000€ brutto/miesiąc + 25 – 30€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie
Operator CNC – Blisko Granicy | Flöha (okolice Drezna) | 1670 – 2000€ brutto/miesiąc + 25 – 30€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie Mondi Polska Flöha (okolice Drezna) (Niemcy)
Operator CNC – Blisko Granicy | Flöha (okolice Drezna) | 1670 – 2000€ brutto/miesiąc + 25 – 30€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie Mondi Polska Flöha (okolice Drezna) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2020, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

 Operator maszyn CNC – Blisko Granicy

Miejscowość: Flöha (okolice Drezna)

Stawka: 1670 – 2000€ brutto/miesiąc + 25 – 30€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • Wykształcenie zawodowe
  • Zdolności manualne i dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w zakresie programowania maszyn (Siemens lub Heidenhain)
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania niezależności – mile widziane

Opis stanowiska:

  • Obsługa oraz ustawienie maszyn CNC (tokarki)
  • Wytworzenie komponentów zgodnie z wytycznymi
  • Kontrola jakości gotowych części
  • Prowadzenie czynności konserwacyjnych oraz ewentualnych napraw przy maszynie
  • Dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarki
  • Praca na podstawie dostarczonej dokumentacji
  • Dbałość i konserwacja środków produkcji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą

 Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

(Data aktualizacji: wtorek, 17 marca 2020)