Oferty pracyDekarz (dachy płaskie)
Dekarz (dachy płaskie) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Schiphol-Rijk (Holandia)
Dekarz (dachy płaskie) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Schiphol-Rijk (Holandia) Aplikuj Opublikowano 17 marca 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to agencja rekrutacyjna, która już od 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w pokryciach dachowych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Dekarz (dachy płaskie)

Miejsce pracy: Schiphol-Rijk

 Opis stanowiska:

  • kompleksowe prace dekarskie w nowych budynkach.
  • montaż pokryć na dachach płaskich (dachy bitumiczne i kryte membraną EPDM).
  • montaż instalacji odgromowych (PDC).
  • realizowanie projektów w okolicach Amsterdamu.

 Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku dekarz (w ostatnich 5 latach pracy).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • umiejętność posługiwania się palnikiem.
  • doświadczenie w montażu instalacji odgromowych (PDC).
  • certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na koszt pracodawcy).
  • certyfikat GPI (możliwość wyrobienia na koszt pracodawcy).
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości.
  • obuwie ochronne i kask.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • wynagrodzenie 550-650 € netto/tydzień (stawka zależna od doświadczenia).
  • wynagrodzenia wypłacane w systemie tygodniowym.
  • gwarantowane 40 godz. pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin po okresie wdrożeniowym).
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy na terenie Holandii - 0,19€/km.
  • zakwaterowanie - płatne 105€/tydzień (max. 35 km od miejsca pracy).
  • ubezpieczenie - płatne 25€/tydzień.
  • narzędzia niezbędne do wykonania pracy.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187.

(Data aktualizacji: wtorek, 17 marca 2020)