Oferty pracyOperator wózka widłowego
Operator wózka widłowego STIP UNITED sp. z o.o. Gdańsk (pomorskie)
Operator wózka widłowego STIP UNITED sp. z o.o. Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2020, do końca 1 dzień

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771 poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

• Operowanie wózkiem widłowym,

• Załadunki i rozładunki towarów,

• Przyjmowanie i wydawanie towarów,

• Inne czynności magazynowe zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

• Uprawnień na wózki widłowe UDT

• Zaangażowania w powierzone zadania

Gwarantujemy:

• Pracę od zaraz

• Umowę o pracę

Zadzwoń do nas lub wyślij CV:

tel. 730 880 768

e-mail: k.rudna@stipunited.com

(Data aktualizacji: piątek, 20 marca 2020)