Oferty pracyŚLUSARZ - BERLIN
ŚLUSARZ - BERLIN ImpactJob Berlin (Niemcy)
ŚLUSARZ - BERLIN ImpactJob Berlin (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 25 marca 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Maszynowa obróbka metalu
  • Budowa i naprawa konstrukcji oraz elementów metalowych
  • Obróbka i szlifowanie elementów metalowych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie ślusarza
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12,42  euro brutto/ godzina + ewentualne dodatki zmianowe, stawka godzinowa WZRASTA)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 25 marca 2020)
inne

oferty pracodawcy

Idar-Oberstein (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Koblentz (Niemcy)