Oferty pracyDoradca Klienta Zamożnego (Inwestycje)
Doradca Klienta Zamożnego (Inwestycje) Mondi Pro Wrocław, Gdańsk, Poznań (Dolnośląskie, Pomorskie, Wielkopolskie)
Doradca Klienta Zamożnego (Inwestycje) Mondi Pro Wrocław, Gdańsk, Poznań (Dolnośląskie, Pomorskie, Wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 26 marca 2020, do końca 1 dzień

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi PRO danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, realizującej inwestycje w sektorze premium, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta Zamożnego (Inwestycje)

Miejsce pracy: praca zdalna + delegacje

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie inwestorów z segmentu premium
  • Budowa i rozwój własnego portfela klientów
  • Monitorowanie rynku, kierunku zmian i działań konkurencji
  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie postępów prowadzonych procesów

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja naliczana za każdą pozyskaną umowę inwestycyjną)
  • Nowoczesny i uczciwy produkt inwestycyjny
  • Elastyczną formę współpracy (B2B, umowa zlecenie)
  • Dużą autonomię w działaniu
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Wyślij do nas swoje CV jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta zamożnego (preferowane w obszarze finansowym)
  • biegle znasz specyfikę rynków kapitałowych
  • potrafisz budować relacje z klientami segmentu premium
  • komunikatywnie znasz j. angielski lub niemiecki

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: czwartek, 26 marca 2020)