Oferty pracyElektryk do szaf sterowniczych Niemcy
Elektryk do szaf sterowniczych Niemcy Berlin / Hennigsdorf (Niemcy)
Elektryk do szaf sterowniczych Niemcy Berlin / Hennigsdorf (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 27 marca 2020, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

miejsce pracy: Dornstadt, Illertissen

Atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 do 2800 Netto!

Zadania

  • Montaż szaf sterowniczych(praca na produkcji)
  • Praca na podstawie rysunków technicznych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego rozmowy będą odbywać się po niemiecku
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie pomiędzy 2300 € - 2800 € netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • Praca od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin oraz pracy w weekendy

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

(Data aktualizacji: piątek, 27 marca 2020)