Oferty pracyPracownik/ca magazynu bez znajomości języka
Pracownik/ca magazynu bez znajomości języka Buggingen (Niemcy)
Pracownik/ca magazynu bez znajomości języka Buggingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 30 marca 2020, do końca 1 dzień

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Pracownik/ca magazynu

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen/Eschwege

Zakres obowiązków:
- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:
- niewymagana znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- stawka godzinowa 9,96 euro brutto + 15 euro netto diety dziennej
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

(Data aktualizacji: poniedziałek, 30 marca 2020)