Oferty pracyCieśla szalunkowy
Cieśla szalunkowy Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eindhoven (Holandia)
Cieśla szalunkowy Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eindhoven (Holandia) Aplikuj Opublikowano 30 marca 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to agencja rekrutacyjna, która już od  12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu dużych konstrukcji: mostów, tuneli, dróg - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Holandii

 Opis stanowiska:

  • praca w dwuosobowych zespołach przy budowaniu i rozbieraniu szalunków przy dużych konstrukcjach budowlanych (mosty, tunele, wiadukty,śluzy itp.).
  • praca na podstawie rysunku technicznego z systemami szalunkowymi Peri i Doka.
  • dokonywanie pomiarów wielkości szalunków.
  • sprawdzanie gotowego produktu pod kątem jakości i dokonywanie ewentualnych poprawek.
  • praca na budowie.

 Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku - warunek konieczny.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • znajomość systemów szalunkowych Doka i Peri.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • CV z dokładnym opisem realizowanych projektów w zawodzie cieśla szalunkowy.
  • wykształcenie zawodowe, kierunkowe - mile widziane.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • wynagrodzenie 485- 550 € netto/tydzień (stawka zależna od doświadczenia); kwota netto podana jest JUŻ PO odliczeniu kosztów zakwaterowania (75 €/tydzień) i ubezpieczenia (22 €/tydzień).
  • gwarantowane 40 godz. pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • zakwaterowanie (pojedynczy pokój).
  • pokrycie kosztów uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa VCA.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187

(Data aktualizacji: poniedziałek, 30 marca 2020)