Oferty pracySpecjalista ds.Marketingu
Specjalista ds.Marketingu Głogówek (dolnośląskie)
Specjalista ds.Marketingu Głogówek (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 30 marca 2020, do końca 1 dzień

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz

pracadlaopiekunek24.pl
W związku z dynamicznym rozwojem,  poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Głogów
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Jeżeli pasjonują Cię działania marketingowe, masz „lekkie pióro”, potrafisz przyciągnąć uwagę, a ponadto jesteś osobą kreatywną, otwartą i samodzielną, to właśnie Ciebie poszukujemy!

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
- tworzenie, planowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii marketingowej firmy dla rynku polskiego i niemieckiego
- przygotowywanie materiałów marketingowych i reklamowych
- prowadzenie Social Media
- szukanie nowych, niestandardowych sposobów na promocję i pozyskanie klientów
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:
- znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w marketingu
- minimum 2- letniego doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
- samodzielność oraz dobra organizacja pracy
- zaangażowanie w realizację projektów i umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
- Stanowisko pełne wyzwań o dużej samodzielności w dynamicznie rozwijającej się  firmie.
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne  wynagrodzenie
- Pracę w przyjemnej atmosferze, w dobrze zorganizowanym i energicznym zespole

KONTAKT:
tel: 534 603 100
email: kopaczmagdalena5 gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez firmę Centrum Językowe Konik .”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 30 marca 2020)