Oferty pracyMechanik utrzymania ruchu (tekstylia)
Mechanik utrzymania ruchu (tekstylia) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lokeren (Belgia)
Mechanik utrzymania ruchu (tekstylia) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lokeren (Belgia) Aplikuj Opublikowano 31 marca 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego klienta, producenta wysokiej klasy pościeli, łóżek i materacy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu (tekstylia)

Miejsce pracy: Belgia, Lokeren

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ruchu maszyn przemysłowych z zakładu (np. maszyny pakujące, wypełniające, pikowarki, maszyny do ciecia gąbki itp.)
  • dokonywanie przeglądów technicznych, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej z zakresu elektryki i mechaniki.
  • raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu lub kierownika produkcji.
  • praca w małym zespole (2-5 osób)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektromechanika)
  • kilkuletnie doświadczenia na stanowisku elektromechanika w firmie o podobnym profilu (fabryka materacy)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość mechaniki i elektroniki (mile widziana znajomość pneumatyki, automatyki, hydrauliki)
  • obsługa sterowników PLC
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia
  • pracę na jednej zmianie od godziny 7.00 do 15.45 (w przypadku pracy na drugiej zmianie dodatek zmianowy + 6%)
  • bony żywnościowe 5,20€ brutto / dzień pracy (w pierwszym roku pracy w kolejnym podwyżka do 8€/dzień pracy)
  • pracę na stałe
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • zakwaterowanie: 80€ tygodniowo
  • ubezpieczenie płatne przez pracownika około 7,5 € miesięcznie

Informacje dodatkowe:

 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy")

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy pod numerem telefonu: +48 572 325 580

(Data aktualizacji: wtorek, 31 marca 2020)