Oferty pracyKierownik Działu Montażu Mechanicznego
Kierownik Działu Montażu Mechanicznego Kraków (małopolskie)
Kierownik Działu Montażu Mechanicznego Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 31 marca 2020, do końca 1 dzień

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest firma zapewniająca kompleksową dostawę pieców szklarskich i zestawiani, oferująca kompleksową obsługę hut szkła na terenie Europy. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Działu Montażu Mechanicznego

Miejsce pracy: Kraków lub Katowice

Obowiązki

  • Sporządzanie harmonogramów prac montażowych i nadzór nad terminową realizacją zadań.
  • Organizację, koordynację prac i nadzór pracy brygad na montażu.
  • Opracowywanie dokumentów niezbędnych do koordynacji prac montażowych dla obsługiwanych zleceń.
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inwestorem.
  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo prowadzonych robót.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem i projektami.
  • Gotowości do częstych wyjazdów w związku z prowadzonymi inwestycjami.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania (branża konstrukcyjna) lub chęć ich zrobienia.
  • Praktycznej znajomości procesów bezpieczeństwa.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełny etat.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Praca w firmie stawiającej na rozwój.
  • Możliwość uzyskiwania premii zależną od wyników.

Podsumowanie Oferty

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

(Data aktualizacji: wtorek, 31 marca 2020)