Oferty pracyNauczyciel tańca
Nauczyciel tańca Warszawa (mazowieckie)
Nauczyciel tańca Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 6 kwietnia 2020, do końca 1 dzień

Poszukujemy osoby zakochanej w tańcu, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i zostać nauczycielem tańca w Międzynarodowej Szkole Tańca Arthur Murray w Warszawie

O nas: Arthur Murray Dance Studio to największa na świecie szkoła tańca o ponad 100-letniej historii, łącząca ponad 270 szkół na całym świecie - od Kanady, Stanów Zjednoczonych i Brazylii - po Japonię, Australię i Europę. Uczymy ludzi jak czerpać przyjemność z tańca i zmieniać ich styl życia poprzez taniec, dodając więcej radości, komfortu i pewności siebie.

W szkole Arthur Murray uczyli się tacy znani hollywoodzcy aktorzy, jak Richard Gere, Jennifer Lopez, Madonna i Patrick Swayze. Pracownicy firmy mają okazję tańczyć, uczyć i podróżować po całym świecie.

Jeśli:

• Od ponad 5 lat tańczysz taniec towarzyski, klasyczny lub ludowy i nie wyobrażasz sobie swojego życia bez tańca

• Nie tylko lubisz tańczyć, ale także chcesz dzielić się, uczyć i inspirować ludzi do zmiany życia poprzez taniec

• Mówisz dobrze po angielsku;

• Posiadasz wyższe wykształcenie, a komunikacjach ludźmi jest Twoją mocna stroną

• Jesteś otwarty na naukę nowych tańców, stosowanie nowych technik i metod nauczania

•  Jesteś Punktualny i zorganizowany zarówno w pracy jak i życiu

• Uwielbiasz nowe wyzwania i ekscytujące projekty

Czekamy na Ciebie!

* Twój wzrost, waga i doświadczenie w nauczaniu nie mają znaczenia, ale doświadczenie w branży obsługi klienta jest ogromną korzyścią!

Oferujemy:

• 80 godzin szkolenia wprowadzającego do nauczania zgodnie z międzynarodowymi standardami, za które otrzymasz 1250 PLN.

• Ciekawą pracę we wspaniałym zespole

• Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin zgodnie z harmonogramem od wtorku do piątku od 13:00 do 22:00 oraz w sobotę od 11:00 do 20:00 z godziną przerwy.

• Ciągłe rozwijanie się w tańcu, zaawansowane międzynarodowe techniki nauczania i komunikacji z klientem

• Możliwość awansu zawodowego na poziomie menedżerów i międzynarodowych konsultantów, a także podróży do różnych krajów świata.

Podstawowa stawka podstawowa 2500 PLN + premie.

W pierwszym miesiącu pracy gwarantowana jest pensja w wysokości 2500 PLN, w kolejnych miesiącach dodawane są premie za przeprowadzane zajęcia. Maksymalna początkowa stawka premii wynosi 5000 PLN. Wraz z przejściem na wyższy poziom premii nauczycielskich wzrasta kwota za zajęcia.

Obowiązki nauczyciela:

  • Prowadzenie jakościowych zajęć indywidualnych i grupowych dla klientów studio
  • Przygotowanie i udział w imprezach tanecznych
  • Aktywny udział w administracyjnej pracy studia
  • Udział w codziennych spotkaniach pracowników studia
  • Wykonywanie wszystkich zadań / standardów, określonych przez dyrektora / dyrektora tańca w studio

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą WYŚLIJ nam SZCZEGÓŁOWE CV na adres

już TERAZ.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 6 kwietnia 2020)