Oferty pracyKasjer/ka Syców
Kasjer/ka Syców Syców, Dolnośląskie (dolnośląskie)
Kasjer/ka Syców Syców, Dolnośląskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 7 kwietnia 2020, do końca 1 dzień

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sprzedawca. Dołączenie do zespołu da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy z ludźmi. Jednocześnie staniesz się ekspertem w dziedzinie kosmetyków i innych drogeryjnych produktów.

Miejsce pracy: Syców

Oczekujemy:

· Łatwości w nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole.

· Entuzjazmu i chęci do pracy.

· Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.

· Zaangażowania.

· Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

· Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

· Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

· Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów.

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o UZL na miesiąc kwiecień

· Pracę min. 130 h w miesiącu.

· Stawkę godzinową: 20,50 zł brutto/h.

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

· Pracę w kilkunastoosobowym zespole.

· Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.

· Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

· Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

(Data aktualizacji: wtorek, 7 kwietnia 2020)