Oferty pracyHydraulik/Monter instalacji sanitarnych
Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych Linz (Austria)
Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 8 kwietnia 2020, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Austria - Salzburg/Wiedeń

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania

Wymagania:
- doświadczenie na wymienionym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego
- mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
- umowę o prace na warunkach austriackich
- długoterminowe zatrudnienie
- wynagrodzenie od € 12,06 brutto/h do € 13,53 brutto/h + 0,877 € MZ
- wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13, 14 pensja)
- pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

(Data aktualizacji: środa, 8 kwietnia 2020)