Oferty pracyMAGAZYNIER
MAGAZYNIER Krotoszyn (wielkopolskie)
MAGAZYNIER Krotoszyn (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 9 kwietnia 2020, do końca 1 dzień

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowe (cert. 5088), jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Obecnie dla naszego Klienta, sieci marketów spożywczych, szukamy osoby na stanowisko

MAGAZYNIER.

Miejsce pracy: Krotoszyn

Stawka: 22 zł brutto/h

Termin: Praca od zaraz

Forma współpracy: umowa zlecenie

Jakie będą Twoje obowiązki na wyżej podanym stanowisku?

  • Przyjmowanie towarów do magazynu.
  • Przechowywanie składowanego towaru, z zachowaniem przyjętego systemu identyfikacji oraz kompletowanie i wydawanie towaru z magazynu.
  • Kierowanie wózkiem unoszącym.
  • Obsługa maszyn (waga elektryczna, owijarka, wózek elektryczny paletowy unoszący).

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B.
  • Książeczka sanepidu- warunek konieczny.
  • Pełnoletniość.
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą, prosimy o nadesłanie CV wraz z klauzulą:

''Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland(Dawniej: Progres Sp. z o.o. Sp. k). z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa) grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych''

(Data aktualizacji: czwartek, 9 kwietnia 2020)