Oferty pracyPomocnik drogowy (ODB/05/20)
Pomocnik drogowy (ODB/05/20) Weegree Stuttgart (Niemcy)
Pomocnik drogowy (ODB/05/20) Weegree Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 maja 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pomocnik drogowy

Miejsce pracy: Stuttgart

Opis stanowiska:

  • Prace ziemne: wykonywanie wykopów pod kable światłowodowe.
  • Utrzymywanie czystości na terenie budowy.
  • Praca na różnych budowach w okolicach Stuttgart.
  • Praca na dzienną zmianę.

Co oferujemy:

  • Stawkę 11€ netto/h.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. C+E.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego.
  • Dokładności i precyzji w pracy.
  • Solidności, dyspozycyjności, samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

 Informacje dodatkowe:

  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 maja 2020)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)