Oferty pracyKierownik Budowy
Kierownik Budowy Mondi Pro Okolice Wałbrzycha (dolnośląskie)
Kierownik Budowy Mondi Pro Okolice Wałbrzycha (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 maja 2020, do końca 1 dzień

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi PRO danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera z branży budowlanej (obiekty przemysłowe), poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: okolice Wałbrzycha + delegacje krajowe

Twoje zadania:

  • Kierowanie robotami budowlanymi (hale przemysłowe)
  • Kontrola budżetu i harmonogramu prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • Zapewnienie jakości, terminowości oraz bezpieczeństwa realizowanych robót
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy
  • Zamawianie i pilnowanie dostaw materiałów

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 20-letnim doświadczeniem (umowa o pracę lub B2B)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy zróżnicowanych projektach
  • Pakiet benefitów pracowniczych (pakiet zdrowotny i sportowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Długofalową perspektywę współpracy

Wyślij do nas swoje CV jeśli:

  • Zdobyłeś/aś kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu budowami (hale, magazyny)
  • Ukończyłeś/aś studia kierunkowe
  • Posiadasz uprawnienia do kierowania budowami bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: środa, 13 maja 2020)