Oferty pracyMonter Fasad
Monter Fasad Adam Wilk Wolfpower Linz (Austria)
Monter Fasad Adam Wilk Wolfpower Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2020, do końca 1 dzień

WOLFPOWER to Certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy o europejskich standardach z branży pozyskiwania i zarządzania personelem na terenie Europy. Naszą specjalizacją i głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, Słowacji, Czech, Rumuni i Bułgarii, którzy szukają zatrudnienia w krajach takich jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. Tym, co nas wyróżnia, jest wysoki poziom profesjonalizmu i autentyczność w relacjach zawodowych.

Zaaplikuj już dziś lub odwiedź nas osobiście

Kraków 31-752, ul. Karola Łowińskiego 7E (nr. Certyfikatu: 19720)

Masz Pytania? Zadzwoń do nas!

Tel. 511 800 975

Tel. 511 800 981

Tel. 511 800 789

Zadania

  • Przygotowanie obiektu pod montaż
  • Montaż Fasad
  • Prace budowlane
  • Obsługa elektronarzędzi

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie pomiędzy 1500 € - 2200 € netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • Praca od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin oraz praca w weekendy
  • Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie lub niemieckie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałej współpracy
  • Stałą opiekę i wsparcie polskiego opiekuna firmy WOLFPOWER podczas całego okresu zatrudnienia (opiekun 24/7 dla każdego pracownika)
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów z języka polskiego na niemiecki
  • Pomoc w organizacji wyjazdu i w załatwianiu wszelkich formalności
  • Udzielamy pomocy w załatwianiu Kindergeld, Klas Podatkowych i wiele więcej!

(Data aktualizacji: sobota, 16 maja 2020)