Oferty pracyHYDRAULIK - FULDA
HYDRAULIK - FULDA ImpactJob Fulda (Niemcy)
HYDRAULIK - FULDA ImpactJob Fulda (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HYDRAULIK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji sanitarnych w nowych i starych obiektach
  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia
  • Biały montaż
  • Montaż grzejników
  • Podłączanie instalacji gazowych

WYMAGANIA:

  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika  (warunek konieczny)
  • Mile widziany certyfikat spawalniczy 311
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro brutto/godzina + 40 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 19 maja 2020)
inne

oferty pracodawcy

Koblenz (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bamberg (Niemcy)
Frankfurt Nad Menem (Niemcy)