Oferty pracyElektryk Belgia
Elektryk Belgia Bruksela (Belgia)
Elektryk Belgia Bruksela (Belgia) Aplikuj Opublikowano 22 maja 2020, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Brugge
Długotrwała umowa na warunkach belgijskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Montaż instalacji elektrycznych.
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych).
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów.

Wymagania:
Minimum roczne, udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym minimum B1

Oferujemy:

belgijska umowa i pełne świadczenia socjalne.
14,5 Euro Brutto za godzinę
Ubezpieczenie i zwrot za dojazd do pracy oplaca pracodawca.
Po 6tygodniach pracy zwrot za przyjazd z Polski(na podstawie biletu,paragon za paliwo itd…, max.150 Euro)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy:

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

(Data aktualizacji: piątek, 22 maja 2020)