Oferty pracySpecjalista ds. wycen (ASW/05/20)
Specjalista ds. wycen (ASW/05/20) Weegree GRACE-HOLLOGNE (Belgia)
Specjalista ds. wycen (ASW/05/20) Weegree GRACE-HOLLOGNE (Belgia) Aplikuj Opublikowano 26 maja 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. wycen

Miejsce pracy:GRACE-HOLLOGNE

 Opis stanowiska:

  • Czytanie i rozumienie specyfikacji, planów i danych technicznych związanych z produkcją okien, drzwi oraz ram celem szacowania (kalkulacji) cen dla klientów.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej do zleceń produkcyjnych.
  • Praca z programem AutoCAD oraz WinPro.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 17€ brutto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy z programy AutoCAD i WinPro.
  • Znajomości języka francuskiego minimum na poziomie B1.
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52

(Data aktualizacji: wtorek, 26 maja 2020)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Waregem (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Bullingen (Belgia)