Oferty pracyTEAM MALARZY - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE
TEAM MALARZY - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE ImpactJob Fulda (Niemcy)
TEAM MALARZY - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE ImpactJob Fulda (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 27 maja 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MALARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Malowanie
  • Kładzenie gładzi
  • Szpachlowanie
  • Tapetowanie
  • Malowanie zewnętrznych elewacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika ogólnobudowlanego
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza (warunek konieczny)
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego u jednej osoby w teamie (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd dla teamu (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,30 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • BRAK ZEITKONTA
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 27 maja 2020)
inne

oferty pracodawcy

Różne Lokalizacje (Holandia)
Opublikowano wczoraj
Waghäusel (Niemcy)