Oferty pracyTynkarz
Tynkarz Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eindhoven (Holandia)
Tynkarz Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eindhoven (Holandia) Aplikuj Opublikowano 27 maja 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to agencja rekrutacyjna, która już od 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się renowacjach budynków - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Tynkarz

Miejsce pracy: Holandia

 Opis stanowiska:

  • przygotowanie powierzchni pod tynkowanie.
  • tynkowanie ręczne ścian wewnątrz budynków (mieszkania, domy, obiekty przemysłowe, itp.).
  • realizowanie zleceń na terenie całej Holandii.
  • praca samodzielna.

 Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy jako tynkarz na projektach realizowanych na terenie Holandii (w ciągu ostatnich 5 lat).
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód - warunek konieczny (możliwość wynajmu auta)!
  • certyfikat VCA - mile widziany.
  • samodzielność w pracy.
  • mile widziana umiejętność tynkowania maszynowego.
  • gotowość do wideorozmowy w języku angielskim z pracownikiem agencji holenderskiej oraz przedstawicielem docelowej firmy.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • pracę na dłuższy okres lub zatrudnienie na czas wykonania projektu.
  • wynagrodzenie 475€ netto (na rękę)/tydzień; kwota netto podana jest JUŻ PO odliczeniu kosztów zakwaterowania (75 €/tydzień) i ubezpieczenia (22 €/tydzień). Osoby z własnym zakwaterowaniem i/lub ubezpieczeniem będą mieć powiększoną tygodniówkę o ww. kwoty.
  • gwarantowane 37,5 godz. pracy w tygodniu (sporadycznie możliwość nadgodzin i pracy w weekendy).
  • zwrot za dojazdy do pracy na terenie Holandii - 0,19€/km.
  • zakwaterowanie (pojedynczy pokój).
  • możliwość wynajmu auta agencyjnego - 108€ /tydzień.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187

(Data aktualizacji: środa, 27 maja 2020)