Oferty pracyElektromechanik maszyn
Elektromechanik maszyn Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Deinze (Belgia)
Elektromechanik maszyn Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Deinze (Belgia) Aplikuj Opublikowano 28 maja 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego belgijskiego klienta - firmy zajmującej się obróbką i sprzedażą kamienia naturalnego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik maszyn
Miejsce pracy: Deinze, Belgia

Opis stanowiska:

  • prace konserwacyjne i naprawcze maszyn do obróbki kamienia naturalnego.
  • diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej z zakresu elektryki i mechaniki, pneumatyki i hydrauliki.
  • praca również z suwnicą z poziomu roboczego.
  • raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu.
  • drobne prace spawalnicze.
  • dokonywanie przeglądów technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektromechanika).
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku elektromechanika.
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • wiedza praktyczna z zakresu sterowników PLC.
  • dobra znajomość języka francuskiego.
  • dobra znajomość mechaniki i elektroniki.
  • umiejętność pracy w zespole.
  • własny samochód - mile widziany.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 16€ brutto/h.
  • zatrudnienie długoterminowe.
  • bon żywnościowy w wysokości 6,75 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)
  • dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4675€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2532 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: 80€/tydzień.
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne) - 7,5 €/miesiąc.
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora .
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt i więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 572 325 580

(Data aktualizacji: czwartek, 28 maja 2020)