Oferty pracyPAKOWACZ/MAGAZYNIER - BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO/ PRACA DLA PAR
PAKOWACZ/MAGAZYNIER - BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO/ PRACA DLA PAR ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy)
PAKOWACZ/MAGAZYNIER - BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO/ PRACA DLA PAR ImpactJob Różne Lokalizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 29 czerwca 2020, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PAKOWACZ/MAGAZYNIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Przyjmowanie zwrotów
  • Zbieranie zamówień

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w niemieckim renomowanym magazynie wysyłkowym
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : (10,15-10,50 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 29 czerwca 2020)
inne

oferty pracodawcy

Dornbirn (Austria)
Opublikowano dzisiaj
Bruckberg (Niemcy)